هرگز و هرگز دیر نیست. همین الان تصمیم بگیرید امروز یک روز از فردا جلوترید 🙂

با ما تماس بگیرید حتی اگر افتخار همراهی شما را نداشته باشیم خوشحال میشویم راهنما و مشاور شما باشیم

دیپلم گرافیک رایانه آموزش و پرورش

دیپلم گرافیک رایانه یا همان دیپلم طراح گرافیک کامپیوتر شامل پنج درس تخصصی و مجموعا ۴۲ واحد درسی میباشد. این دوره به جهت تنوع در مهارتهای مرتبط با کامپیوتر به یکی از پر مخاطب ترین دیپلمهای کاردانش برای متقاضیان تبدیل شده است. دروس کامپیوتری آن آشنایی نسبتا مناسبی را برای متقضایان این دیپلم به ارمغان می آورد که با استفاده از آن میتوانند آینده شغلی خود را بهبود ببخشند.

طول دوره و مزایا و معایب دیپلم گرافیک رایانه ای

طول دیپلم طراح گرافیک کامپیوتر آموزش و پرورش حدوداً یکسال میباشد و کلاسها طی سه جلسه در هفته و دوساعت در هر روز برگزار میشود. قبولی این دوره بسیار بالا و در حدود ۱۰۰٪ میباشد. طول دوره یکساله این دیپلم که گاها ممکن است تا هیجده ماه نیز بطول بیانجامد اصلی ترین نقطه ضعف آن میباشد که بسیاری از متقاضیان نسبت به آن معترض میباشند. در مقایسه با سایر دیپلمهای کاردانش مانند حسابداری، هتلداری و یا گردشگری که می توان مهارتهای مربوط به آن را در مدت کمتر از شش ماه اخذ نمود.

جزوات دوره های دیپلم طراح گرافیک کامپیوتر آموزش و پرورش کامل ، مختصر و مفید و مناسب برای امتحان میباشد.

دیپلم طراح گرافیک کامپیوتر آموزش و پرورش بدلیل جذابیت دروس و سادگی نسبی آن در مقایسه با سایر دیپلمهای آموزش و پرورش مخصوصاً برای شاغلین اخیراً بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

آینده شغلی فارغ التحصیلان دیپلم گرافیک رایانه (کامپیوتر)

فارغ التحصیلان دیپلم طراح گرافیک کامپیوتر آموزش و پرورش می توانند به فعالیتهای مرتبط با گرافیک کامپیوتری مشغول به کار شموند و در آتلیه ها و دفاتر و شرکتهای ارائه دهنده خدمات گرافیکی استخدام شوند.

مهارتها و استانداردهای مرتبط با دیپلم گرافیک رایانه ای

کد استاندارد

دوره های آموزشی دیپلم کامپیوتر تصویرسازی

طراحی سیاه و سفید
طراحی رنگی
طراح گرافیک رایانه ای
تایپ رایانه ای
کاربر رایانه